4b490e8c-1024-45e1-a89a-0925b170ae03

NIEUWS

8 juli 2021

HR Manager Rupro Beheer B.V.

Vanaf 1 augustus 2021 zal Marco Heinst starten als HR Manager van Rupro Beheer B.V.
In deze functie zal hij verantwoordelijk worden voor de HR beleidsontwikkeling en de operationele uitvoering daarvan. Hij zal rechtstreeks aan mij gaan rapporteren. Margot Gaasbeek, onze Corporate Recruiter, gaat hiërarchisch aan Marco rapporteren. Marissa Waterink, HR manager LBS Conveyor Belts, zal functioneel aan Marco gaan rapporteren.

Achtergrond Marco Heinst
Marco heeft een HBO opleiding Personeelsbeleid en daarna meerdere specifieke cursussen zoals HR counsel en transitiemanagement gevolgd. Daarnaast heeft hij ruim 30 jaar ervaring in de HR wereld opgedaan in verschillende posities, van P&O consultant tot Senior Business Consultant en HR Manager binnen bedrijven zoals Lease Plan, Roto Smeets Group en Syncreon.

Zijn ruime ervaring op zowel beleidsmatig- als operationeel niveau spreekt ons erg aan. Zijn ruime ervaring in onder andere in-, door-, en uitstroom, opleidingsbeleid, arbobeleid en ziekteverzuim zal onze groep helpen ons HR beleid verder te professionaliseren.

De eerste twee maanden zal Marco gebruiken om zich in te werken en kennis te maken met de verschillende bedrijven binnen onze groep.

Wij heten Marco van harte welkom en wensen hem heel veel succes!

Met vriendelijke groet,

Bernard de Graaf
Managing Director
Rupro Beheer B.V.
www.ruprobeheer.nl

MEER NIEUWS

externalId=rupro-nieuws-3.142&filter[active]=1&sort=date.desc
8 juli 2021

HR Manager Rupro Beheer B.V.

2 juli 2021

Rema Tip Top versterkt haar positie in de Belgische markt met overname MBS-BMC.

4 januari 2021

ICT Manager Rupro Beheer B.V.

externalId=rupro-nieuws-8.5.2.2.3.1&filter[active]=1